Aer conditionat Mitsubishi Electric Duct Zubadan PEAD-M100JA+PUHZ-SHW112YHA 11,2 kW
Capacitate nominala: 11,2 kW
Regim de functionare: -25 … +46 °C
Alimentare: Trifazata
Fisiere PDF
- Brosura Mitsubishi Electric Mr. Slim Standard Inverter PEAD-
- Mitsubishi Electric PEAD catalog lb. engleza 2020
- Mitsubishi Electric Pead+Puhz-SHW fisa tehnica 2021
- Mitsubishi Electric Tehnologie Zubadan
- Manual de instalare Mitsubishi Electric PEAD-M
- Manual de service Mitsubishi Electric PEAD_M
- Documentatie tehnica PEAD-SM
- Mitsubishi Electric MR.SLIM R32 Mr Slim R32 Mr Slim Twin ,Triple,Quadruple combinatii si accesorii
- Mitsubishi Electric Mr Slim-accesorii si optionale
- Mitsubishi Electric Mrslim-selector produse
Compara
- Descriere
- Informații suplimentare
- Recenzii (0)
Descriere
Capacitate nominala: 11,2 kW
Dimensiuni UI (inaltime/latime/adancime): 298 x 840 x 840 mm
Refrigerant: R410
Alimentare: Trifazata
Aer conditionat Mitsubishi Electric Duct Zubadan PEAD-M100JA+PUHZ-SHW112YHA 11,2 kW. Gama PEAD-M imbina o serie de caracteristici remarcabile cu un design discret, pentru o instalare si o intretinere usoare. Oferind eficienta sezoniera ridicata, optiuni avansate de control si functionare silentioasa, aceasta serie ofera o flexibilitate extrema si usurinta in instalare.
Caracteristici:
- Intreaga gama are doar 250 mm inaltime
- Gama mai larga de setari de presiune statica externa
- Pompa de evacuare inclusa ca dotare standard
Tehnologia Inverter are doua beneficii clare:
Compatibil cu interfata pentru monitorizare la distanta MelCloud.
Pentru o oferta personalizata pentru Aer conditionat Mitsubishi Electric Duct Zubadan PEAD-M100JA+PUHZ-SHW112YHA 11,2 kW, va rugam sa luati legatura cu unul dintre consultantii nostri.